Feestweek

Meedoen aan de optocht? Schrijf je in!

Op zaterdag 12 augustus lopen Hoornaar en omstreken weer uit voor de traditionele optocht. Wil je meerijden met je vrienden, familie, vereniging, buurt of straat? Vergeet je dan niet aan te melden. Je hebt tot 1 augustus de tijd. Wacht dus niet te lang!

Wijzigingen doorgeven

Wil je iets wijzigen aan je aanmelding? Bijvoorbeeld het aantal deelnemers? Geen probleem. Stuur ons een mailtje via het contactformulier of reageer op de bevestiging die je in je mailbox ontvangt na het invullen van het aanmeldingsformulier.

Reglement

Met je inschrijving verklaar je kennis te hebben genomen van het reglement. Lees dit dus goed door en zorg dat de andere deelnemers ook op de hoogte zijn van de regels.

Over je gegevens

Je gegevens bewaren we tot 12 augustus 2023, de dag van de optocht. Daarna zullen we ze verwijderen.

Aanmelden

Het is helaas niet meer mogelijk om je aan te melden voor de optocht. De deadline van 1 augustus is verstreken. Heb je vragen? Stuur ons dan gerust een bericht.