Koningsdag

Creatief met tompouce op Koningsdag

We dagen je uit om je op Koningsdag eens helemaal uit te leven in de keuken. Maak de origineelste oranjetompoucen, deel het resultaat digitaal met ons (of het smaakt laten we aan jou over), en win leuke prijzen!

De prijzen

Er zijn drie leeftijdscategorie√ęn. In iedere categorie wint de meest originele tompouce een bijzondere prijs. De jury is streng doch rechtvaardig. En, ohja, over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.

  • 0-7 jaar: een bakpakket voor de allerkleinsten. Natuurlijk mogen ze een (klein) beetje geholpen worden.
  • 8-14 jaar: het ‘Heel Holland Bakt kinderboek’ – voor nog veel meer bakplezier.
  • 15 jaar en ouder (dus ook volwassenen): een groot bakpakket.

Hoe werkt het?

Op Koningsdag, dinsdag 27 april, kun je een foto van je creatie naar ons emailadres ( info@oranjeverenigingirene.nl ) sturen, samen met je naam en adres. Let op: dit kan tot 15.00 uur. Daarna gaat de jury in beraad. Eind van de middag worden de winnaars bekend gemaakt. Natuurlijk vinden we het ook leuk als je je creatie op Instagram of Facebook deelt. Gebruik dan #koningsdaghoornaar in je bijschrift.

Inspiratie

Hoornaars meesterbakker Carlo kon het niet laten en is alvast aan het bakken geslagen. Zijn creaties, en een visueel recept, vind je hieronder. Laat je erdoor inspireren!