Feestweek

Vrijwilligers gezocht! Ben jij V.L.O.T.?

Wij zijn al maanden bezig met de voorbereidingen voor een onvergetelijke feestweek. Het wordt een geweldig programma voor jong en oud. Wij zullen ervoor zorgen dat alles geregeld is. Maar tijdens de feestweek kunnen wij niet alles alleen. Daarom doen wij graag een beroep op je om tijdens de feestweek alles op rolletjes te laten verlopen!

Kun je ons een dagdeel helpen met bijvoorbeeld de voorbereiding van een activiteit? Of wil je helpen tijdens een activiteit? Geef je op als V.L.O.T. (Vrijwillige, Leuke en Opgeruimde Topper), ofwel: feestweekvrijwilliger. Een aantal weken voor de feestweek zal er een vrijwilligersavond zijn om je te laten weten bij welke taken we hulp kunnen gebruiken. Zo maken we er sámen een geweldige week van!

Geef je emailadres hieronder aan ons door en geef ook alvast aan welke activiteiten het beste bij je passen. Over korte tijd nemen we contact met je op.

Geef je op als vrijwilliger

Geef je op als vrijwilliger voor de feestweek