Koningsdag

Korte fietspuzzeltocht Koningsdag 2021

Het is vandaag een prachtige dag om te gaan fietsen! Er zijn 2 routes uitgezet, een korte (ongeveer 8 km) en een lange (ongeveer 34 km). Op deze pagina lees je alles over de korte route. Klik hier voor meer informatie over de lange route.

Je kunt de routes vandaag vanaf ieder moment en elke plaats starten. Het enige wat je moet doen is het opgaven formulier printen en je kunt van start! In het opgaven formulier vind je de route en de opgaven.

Er zijn natuurlijk mooie prijzen te winnen! De oplossing van de korte puzzeltocht kun je vandaag vóór 18.00 uur invullen in het antwoord formulier op deze pagina.
Veel plezier!

Vul in onderstaand formulier jouw oplossing van de korte puzzeltocht in. Je leest vanavond op onze website en socials wie de winnaars zijn!

Uitslag KORTE fietspuzzeltocht 2021