Koningsdag

Hoornaar zet het huis op z’n kop tijdens Oranjemanie

Ga op zoek naar het kleinste oranje voorwerp in huis. En het grootste. Trek zoveel mogelijk oranje, rode, witte en blauwe kleren aan. En versier je tuin zo mooi mogelijk met oranje en ‘koninklijke’ voorwerpen. Een greep uit de uitdagingen die de deelnemers van Oranjemanie tijdens Koningsdag 2021 in Hoornaar voorgeschoteld kregen.

Met iedere inzending konden punten worden verdiend. Een deel van de inzendingen hebben we als oranjebestuur deze avond gejureerd. Het was nog een hele uitdaging om al die creatieve en originele inzendingen te beoordelen, maar het is gelukt. De uitslag is als volgt:

  • De winnaar: familie C.J. Boer (met 440 punten)
  • Nummer 2: Esther Korevaar (met 349 punten)
  • Nummer 3: Anne Marie Mollema (met 305 punten)

De winnaars kunnen hun prijs op woensdag 28 april verwachten.

Hieronder vind je een greep uit de inzendingen. Aan alle deelnemers: bedankt voor het meedoen! We hebben genoten van jullie foto’s, filmpjes en gedichten!