Feestweek

De playbackshow in 126 foto’s

Wat hebben we een hoop podiumtalent in Hoornaar! Dat werd tijdens de playbackshow op maandag 14 augustus wel duidelijk. In een stampvolle tent stal jong en oud de show met acts die het publiek de handen rood deed klappen.

De jury, bestaande uit Natasja van Brouwershaven, Bert Terlouw en Desray van 2 Brothers on the 4th Floor, voorzag iedere act van deskundig commentaar. In de categorie├źn kind, familie en volwassen loofden ze een prijs uit voor de winnende act.

Winnaars

In de categorie kind won de groep van Apollo met hun Annie-act. Bij de familieronde waren het Kees en Tim Bresser als de Blues Brothers die de jury het meest overtuigend vond. En bij de volwassenronde werd de eerste prijs uitgereikt aan Edwin Dankaert en Marijke Buizert die namens buurtvereniging het Oude Dorp Herman Finkers en Brigitte Kaandorp imiteerden.

Foto’s

Stephanie Bestebreur maakte mooie beelden van de optredens. Scroll snel naar beneden en ga weer even terug naar 14 augustus.