Feestvierdaagse Koningsdag

Koningsdag 2022

Dit jaar gaan we elkaar op Koningsdag weer ontmoeten in het dorp. We hebben een gevarieerd programma met voor ieder wat wils.

Aubade
Om 11.00 uur start de Aubade voor Het Bruisend Hart.

Knutselen voor kinderen
Aansluitend start de knutselactiviteit voor de kinderen.

Kleedjesmarkt
Om 13.00 uur gaat de kleedjesmarkt van start. Iedereen is weer welkom om zijn/haar spulletjes tegen een mooi prijsje te verkopen. Bij mooi weer is dit buiten. Mocht het minder lekker weer zijn doen we het binnen in Het Bruisend Hart.

Fietstocht
Ook dit jaar is er weer de fietstocht. Er is een korte en lange route uitgezet. We hopen natuurlijk op goed weer! Aanmelden kan vanaf 13.00 uur in Het Bruisend Hart. De oplossing van de puzzel moet uiterlijk om 17.00 uur ingeleverd worden.
Natuurlijk zijn er ook weer springkussens aanwezig!

We sluiten de dag af onder het genot van een hapje, drankje en mét muziek, vanaf ongeveer 20.00 uur!