Ook zo benieuwd naar het complete programma van de feestweek? Kom langs bij onze voorpretavond in bistro Eten bij Goof op maandag 26 mei, van 19.00 tot 21.00 uur. Je kan vrij in- en uitlopen wanneer je wil.
Alles wat je wil weten
Bekijk het volledige programma en laat je informeren over de Beste Buurt Bokaal, passe-partouts en tickets, de activiteiten van de Vakantie Bijbel Week en de Hoornaarse verenigingen. En als je sponsor wilt worden is dit het moment om met het bestuur van gedachten te wisselen over de mogelijkheden.
Koop je passe-partout
Wil je een passe-partout contant afrekenen? Dat kan alleen tijdens de Voorpretavond. Let op: als lid van Oranjevereniging Irene krijg je nog tot en met 31 mei extra korting op een passe-partout.
Vrijwilliger worden?
We zijn nog op zoek naar wat extra handen tijdens de feestweek. Iets voor jou? De mogelijkheden zijn groot, ook als je niet veel tijd hebt. Tijdens de Voorpretavond ontdek je de mogelijkheden en schrijf je je direct in voor een klus die bij je past. Je hulp wordt nu al gewaardeerd!
Verrassingstoetje van Eten bij Goof
Bistro Eten bij Goof heeft een speciale aanbieding tijdens de Voorpretavond: een verrassingstoetje voor maar €3,50. Kom na het avondeten dus nog gezellig even langs!